Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız 1975 yılında mobilya sektörüne ilk girişimi olan “Anıl Doğrama” adı altında adım atmış ve Eskişehir’de mobilya alanında faaliyetlerine başlamıştır.

Eskişehir mobilya sektörünün gün geçtikçe büyümesi ve piyasa şartlarının da değişmesiyle 1990 yılından itibaren “Taşpınar Mutfak Mobilya” adı altında mutfak mobilya ve dekorasyon ürünleri üretmeye başlamış, bu üretimlerini 2006 yılında açılan mobilya mağazasında tüketicilere sunmuştur.

2013 yılı itibariyle tüm firmalarını kurumsal bir yapı anlayışıyla Mia Decor çatısı altında toplayarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Mia Decor olarak Eskişehir mobilya ve dekorasyon alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Mükemmelliğe ilk adım sloganımızdan yola çıkarak sizleri mutfak dolabı, banyo dolabı, tv üniteleri, duvar üniteleri, gardrop, genç odası, portmanto, sürgülü dolap, yüklük imalatlarımızı tasarım ve modellerimizi görmeniz için mağazamıza davet ediyoruz.

Mia Decor uzman ve profesyonel kadrosuyla tüm istek ve sorunlarınıza cevap verebilecek kabiliyettedir. Yapılacak olan ürünler ölçü alımından dolap kurulumuna kadar en ince detaylar düşünülerek minimum hata ile projelendirme ve imalat sürecinden geçmektedir.

Yapılacak olan ürünün kaliteli, eksiksiz, zamanında, uygun fiyat politikası ve taksitlendirme seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız. 40 yılı aşkın bir süredir siz Eskişehirlilere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

Eskişehir Emko Sanayi Sitesinde 600 m2 kapalı alanda son sistem makinelerle ürünlerimizi üretmekteyiz. Kendi üretimimiz olan ürünlerimizi kaliteli malzeme kullanarak, estetik ve görsel açıdan dikkat çekici bir şekilde uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Mutfak dolaplarında isteğinize ve bütçenize göre değişik kalite ve yapılarda malzemeler kullanmaktayız. Örnek vermek gerekirse Lake, Akrilik, Membran, Laminalam ve Suntalem. Eskişehir mutfak dolabı modelleri ve malzeme seçeneklerini görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Tüm mobilya tasarım ve uygulamaları mevcuttur. Gardolap, yüklük, gömme dolap, duvardan duvara gardolap, şifonyer, komidin, yatak, baza, başlık, portmanto, kitaplık, duvar ünitesi, banyo dolabı, konsol, masa, sandalye, genç odası, bebek odası.

Yapılacak olan ürünün ölçüsü alındıktan sonra veya bize bir ölçü getirilirse üründe kullanılacak malzemeler ve detaylar değerlendirilerek fiyatlandırmasını yapıyoruz.

Tüm dünya ve ülkemizde olduğu gibi gelişen teknoloji ve aksesuarlarla sürgü mekanizmalı dolaplarda doğru uygulama yapıldığı takdirde herhangi bir problem oluşmamaktadır.

Banyo ortamlarının oldukça nemli ve buharlı olduğu göz önünde bulundurularak kullanılan malzemenin kalitesi en üst seviyede olmalıdır. Malzemelerde 1. Sınıf Akrilik veya Membran tercih edilmelidir. Kullanılan malzemeye istinaden tercih edilen lavabo veya tezgah banyo dolaplarının kullanım ömrünü değiştirir.

İstenildiği takdirde fayans, doğalgaz, parke, su tesisatı ve elektrik işlerini profesyonel kadromuzla en kısa sürede 1. sınıf işçilikle komple mutfak tadilatı yaparak teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Yapılacak olan tüm ürünlerde evin konumu ışık açısı kolon, kiriş ve kişilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarım ve modellemesini yapıyoruz.

Mutfak tezgâhlarında hayatınız kolaylaştırabilecek ve uzun ömürlü tüm ürünler çeşitleri mevcuttur. Corian, Belenco, Çimstone, Granit, Akrikor, Mermerit.

Yaptırmayı planladığınız tüm ürünlerin yaşamınıza ve zevklerinize hitap edebilmesi için ürünlerimizin imalatı yapılmadan 3 boyutlu olarak bilgisayar ortamında tasarım ve modellemesini yapıp sunum yapıyoruz.

Göstermiş olduğunuz modeli evinizin durumuna göre en yakın tasarım ve modellemeyi yapmaya çalışıyoruz.

Banyo dolaplarında tasarıma göre tüm lavabo ve tezgahları mevcuttur.

Evinizin durumuna göre sürgülü, kapaklı, lambiri, alt dolap, üst dolap, dar mekan aksesuarlı dolap uygulamalarımız vardır.

Mutfağınızda gerekli depolama alanları bırakıldıktan sonra geriye kalan yerlerde en uygun şekilde sedir, masa, oturma alanı tasarım ve modellemeleri yapılmaktadır.

Yapmış olduğumuz çalışmaların hepsine ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarım ve modellemesi gerçekleşir.

Dolapların tüm aksesuar ve kulpları showroom da mevcuttur.

Yapmış olduğumuz tüm ürünlerin Mia Decor kalite ve güvencesinde olup aksesuar arızalarına 2 yıl ücretsiz değişimi yapılır.

Ürünlerin fiyatı çıktıktan sonra bizi tercih eden siz değerli müşterilerimizi sıkmadan en uygun şekilde ödeme planlarını gerçekleştiriyoruz. Kredi kartına 9 taksit. Anlaşmalı banka kredi uygulamalarıyla 36 aya varan vade ve taksit seçenekleri sunuyoruz.

Ürünlerin ölçüsü alınıp projelendirme, tasarım aşaması bittikten sonra yapılacak olan ürünün 3 boyutlu tasarımı ile birlikte sözleşme mukabilinde size de uygun bir tarihte montaj günü belirlenecektir. Belirlenen montaj gününde herhangi bir aksaklık olmayacaktır.

Mia Decor Eskişehir firması olup kurumsal bir yapı anlayışıyla kendi tasarım ve modellerini üretmektedir. Başka markaların yapmış olduğu dolapların kurulum bakım ve tamir işlerini yapmamaktadır.

Mia Decorun uzman profesyonel kadrosuyla siz değerli Eskişehir dışındaki müşterilerimize de hizmet vermektedir.

Mia Decor uzman olduğu alanda mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Çelik kapı ve oda kapılarında Mia Decor gibi kalitesini ispatlamış çözüm ortaklarıyla çalışıyoruz.

Tadilat istenilen banyoyu yeni modern çizgilerle baştan aşağıya yeniliyoruz.

Gardolap ve Portmantoların gövde aksamında Starwood 1.sınıf E1 sertifikalı kanserojen madde içermeyen malzeme ve aksesuarlardan oluşturuyoruz. Kapaklarda ise Akrilik, Membran, HG Glos malzeme uygulamalarımız mevcuttur.

Mia Decorun uzman ve profesyonel kadrosuyla büyüklü küçüklü tüm proje işlerinizde çözüm ortağınız oluyoruz.

Televizyon ünitelerinde gövde ve kapaklar Lake, Akrilik, Membran olarak tasarım ve modellemesi yapılmaktadır.